TABLETY

Vlasové hnojivo, výživový doplnok vo forme tabliet, obsahuje starostlivo zvolenú kombináciu látok s komplexným účinkom na stav vlasov.

Prípravok obsahuje aminokyseliny, zdroje keratínu, ktoré predstavujú základný stavebný prvok vlasových buniek. Najdôležitejšími sú pre vlasy aminokyseliny obsahujúce síru, ako sú metionín a cystín, ktoré sú obsiahnuté vo Vlasovom hnojive. Kľúčový je obsah methylsulfonylmethanu (MSM), zdroja síry, ktorá je tradične považovaná za „minerál krásy“. Prípravok tiež obsahuje vitamíny skupiny B3 dôležité pre rast a kvalitu vlasových buniek a ich návrat k prirodzenému stavu. Zvýšené dávky minerálov1 vo Vlasovom hnojive zabezpečujú prirodzenú kvalitu vlasov a vlasovej pokožky, ktorá je zodpovedná za pevné uchytenie vlasových cibuliek.

Kedy je vhodné užívať Vlasové hnojivo:

  • pri nadmernom vypadávaní vlasov1,2,3 vrátane geneticky podmieneného, stresového a hormonálneho pôvodu
  • pri pomalom raste vlasov1,3
  • pri zvýšenej lámavosti vlasov1,3
  • pri zhoršenej kvalite vlasov a vlasovej pokožky1,3
  • pre podporu prirodzenej hustoty a vitality vlasov1,3

Vďaka vysokému obsahu účinných látok a unikátnemu zloženiu Vlasového hnojiva je účinok rýchly a výrazný. Napriek tomu je pre optimálnu účinnosť vhodné užívať prípravok aspoň 3 mesiace. V prípade, že trpíte dlhodobými problémami s kvalitou vlasov alebo z najrôznejších dôvodov prijímate menšie množstvo výživových látok (diéta, poruchy trávenia, nevyvážená strava atď.) môžete Vlasové hnojivo užívať dlhodobo, prípadne jeho účinok podporiť používaním šampónu Vlasové hnojivo.

Vypadávanie vlasov a ich zhoršená kvalita môže mať veľa príčin. Vlasové hnojivo je unikátne nie len jedinečnou kombináciou účinných látok, ale tiež samotným účinkom. Okrem nedostatočného vyživenia vlasov tiež napomáha riešeniu ďalších najčastejších príčin vedúcich k zhoršeniu ich kondície. Medzi tieto príčiny patrí napríklad stres2,3, vyčerpanie2,3 alebo hormonálna nerovnováha2.

 

1Zinok napomáha k udržaniu normálneho stavu vlasov, nechtov a pokožky.
2Kyselina pantoténová prispieva k normálnej mentálnej výkonnosti, zníženiu únavy aj vyčerpania, normálnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov.
3Biotín prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov, pokožky a k rovnováhe nervového systému.