ŠAMPÓN

Vlasové hnojivo šampón je unikátny prípravok prinášajúci účinnú pomoc pri nadmernom vypadávaní, rednutí a poškodení vlasov. Zloženie šampónu Vlasové hnojivo spája účinky kofeínu a komplexu hustoplexTM(extrakt žihľavy dvojdomej, extrakt zeleného čaju, extrakt silymarínu) pre dosiahnutie optimálnej hustoty, objemu a kvality vlasov u žien aj mužov.

Kedy je vhodné použitie šampónu Vlasové hnojivo:

  • pri nadmernom vypadávaní a rednutí vlasov
  • pri strate objeme vlasov
  • pri zvýšenej lámavosti a poškodení vlasov
  • pre podporu rastu, hustoty a sily vlasov

Kofeín je dobre známy pre svoje stimulačné účinky na vlasové folikuly. Podporuje prekrvenie a výživu vlasových folikulov a účinne tak obmedzuje nadmerné vypadávanie vlasov, stimuluje rast nových vlasov a zvyšuje ich odolnosť.

Ošetrujúci komplex Hustoplex zväčšuje objem účesu a podporuje lesk a krásu vlasov

  • EXTRAKT ŽIHĽAVY DVOJDOMEJ pôsobí blahodárne na vlasy aj vlasovú pokožku. Posilňuje pevnosť, pružnosť a lesk vlasov, u vlasovej pokožky obmedzuje tvorbu lupín, svrbenie a nadmerné mastenie pokožky aj vlasov. Pozitívne ovplyvňuje metabolizmus buniek vlasových folikulov a má stimulačný účinok, čím obmedzuje vypadávanie a podporuje rast nových vlasov.
  • EXTRAKT ZELENÉHO ČAJU má silné antioxidačné a ochranné účinky na vlasové folikuly. Obmedzuje vypadávanie vlasov, podporuje ich rast a obmedzuje poškodenie vlasových buniek vplyvom UV žiarenia, stylingu aj poškodzujúcich vonkajších vplyvov. Zelený čaj podporuje objem vlasov, ich lesk a celkovú sviežosť.
  • EXTRAKT SILYMARÍNU chráni vlasové folikuly pred nepriaznivým vplyvom škodlivín a vonkajších vplyvov, spevňuje a posilňuje vlasové folikuly a obmedzuje vypadávanie vlasov. Silymarín stimuluje metabolizmus vlasových folikulov a zlepšuje tým krásny a silný vzhľad vlasov.

Šampón Vlasové hnojivo je unikátny vďaka komplexnému účinku ako na redukciu vypadávania a poškodenia vlasov, tak na podporu ich rastu a kvality. Šampón je vhodné používať dlhodobo. Pre ešte výraznejší a rýchlejší nástup účinku odporúčame pri intenzívnom vypadávaní vlasov kombinovať šampón s užívaním výživového doplnku Vlasové hnojivo.