SÉRUM

Vlasové hnojivo sérum predstavuje maximálne koncentrovanú podobu vlasovej starostlivosti pre obmedzenie nadmerného vypadávania a rednutia vlasov, podporu ich rastu, hustoty a kvality. Vysoká koncentrácia účinných látok kofeínu a komplexu HustoplexTM (extrakt žihľavy dvojdomej, extrakt zeleného čaju, extrakt silymarínu) zabezpečuje rýchly a výrazný nástup účinku aj pri intenzívnych problémoch so zvýšeným vypadávaním, rednutím a zlou kvalitou vlasov. Bezoplachová forma séra uľahčuje aplikáciu a zvyšuje vstrebateľnosť účinných zložiek. Chladivý mentol príjemne osviežuje vlasovú pokožku.

Kedy je vhodné používať sérum Vlasové hnojivo:

  • pri nadmernom vypadávaní vlasov
  • pri rednutí a strate objemu vlasov
  • pri zhoršenej kvalite, poškodení a lámavosti vlasov
  • pre pomalom raste vlasov

Kofeín je dobre známy pre svoje stimulačné účinky na vlasové folikuly. Podporuje prekrvenie a výživu vlasových folikulov a účinne tak obmedzuje nadmerné vypadávanie vlasov, stimuluje rast nových vlasov a zvyšuje ich odolnosť.

Ošetrujúci komplex HustoplexTM zväčšuje objem účesu, obmedzuje vypadávanie vlasov a podporuje lesk a krásu vlasov:

  • Extrakt žihľavy dvojdomej pôsobí blahodarne na vlasy aj vlasovú pokožku. Posilňuje pevnosť, pružnosť a lesk vlasov, u vlasovej pokožky obmedzuje tvorbu lupín, svrbenie a nadmerné mastenie pokožky aj vlasov. Pozitívne ovplyvňuje metabolizmus buniek vlasových folikulov a má stimulačný účinok, čím obmedzuje vypadávanie a podporuje rast nových vlasov.
  • Extrakt zeleného čaju má silné antioxidačné a ochranné účinky na vlasové folikuly. Obmedzuje vypadávanie vlasov, podporuje ich rast a obmedzuje poškodenie vlasových buniek.
  • Extrakt silymarínu chráni vlasové folikuly pred nepriaznivým vplyvom škodlivín a vonkajších vplyvov, spevňuje a posilňuje vlasové folikuly a obmedzuje vypadávanie vlasov. Silymarín stimuluje metabolizmus vlasových folikulov a zlepšuje tým krásny a silný vzhľad vlasov.

Sérum Vlasové hnojivo vyniká vysokou koncentráciou látok a bezoplachovou aplikáciou, čo zaručuje maximálnu vstrebateľnosť aktívnych zložiek a rýchly a výrazný nástup účinku. Sérum je vhodné užívať dlhodobo. Pre ešte výraznejší a rýchlejší účinok odporúčame pri intenzívnom vypadávaní vlasov kombinovať sérum s užívaním šampónu a výživového doplnku Vlasové hnojivo.