Vlasové hnojivo
Vlasové hnojivo

výživa Vlasové hnojivo

Kedy je vhodné užívať tablety Vlasové hnojivo:
  • pri nadmernom vypadávaní vlasov1,3 vrátane nervového2,3 či hormonálneho2 pôvodu
  • pri pomalom raste vlasov1,3
  • pri zvýšenej lámavosti vlasov1,3
  • pri zhoršenej kvalite vlasov a vlasovej pokožky1,3
  • na podporu prirodzenej hustoty a vitality vlasov1,3

60 tabliet

 

150 tabliet

Košík
Popis produktu Odporúčané dávkovanie Skladovanie a upozornenie Tabuľka výživových hodnôt

Výživový doplnok, vlasová výživa v podobe tabliet je postavený na účinku sírnych aminokyselín metionínu a cysteínu, ktoré sú zdrojom keratínu – základného stavebného prvku vlasov. Unikátne zloženie dopĺňa MSM (metylsulfonylmetán) – organická síra označovaná za „minerál krásy“, mimoriadne vysoká dávka 3biotínu pre rýchly a výrazný účinok tabliet na stav vlasov a komplex vitamínov (2vitamín B5) a minerálov (1zinok, kremík) blahodarne pôsobiacich na vlasové bunky1.

Vďaka vysokému obsahu účinných látok a unikátnemu zloženiu Vlasového hnojiva je účinok rýchly a výrazný. Napriek tomu je pre optimálnu účinnosť vhodné užívať prípravok aspoň 3 mesiace. V prípade, že trpíte dlhodobými problémami s kvalitou vlasov alebo z najrôznejších dôvodov prijímate menšie množstvo výživových látok (diéta, poruchy trávenia, nevyvážená strava atď.) môžete Vlasové hnojivo užívať dlhodobo, prípadne jeho účinok podporiť používaním šampónu či séra Vlasové hnojivo.

Vypadávanie vlasov a ich zhoršená kvalita môže mať mnoho príčin. Vlasové hnojivo je unikátne nielen jedinečnou kombináciou účinných látok, ale aj samotným účinkom. Okrem nedostatočného vyživenia vlasov totiž napomáha aj riešenie ďalších najčastejších príčin vedúcich k zhoršeniu ich kondície. Medzi tieto príčiny patrí napríklad stres2,3, vyčerpanie2,3 alebo hormonálna nerovnováha2.

SÚVISIACE PRODUKTY

Vlasové hnojivo - šampón

STAROSTLIVOSŤ – šampón

VLASOVÉ HNOJIVO
STOP
nadmernému
vypadávaniu vlasov

ZISTIŤ VIAC
Vlasové hnojivo - sérum

STAROSTLIVOSŤ – sérum

VLASOVÉ HNOJIVO
STOP
nadmernému
vypadávaniu vlasov

ZISTIŤ VIAC